pirmas-pav2.jpg

Ruukki Lietaus vandens nuvedimo sistemos

Universalią „Ruukki“ lietaus nuvedimo sistemą galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems architektūriniams sprendimams. Šios sistemos tinka tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams, nepriklausomai nuo to ar jie individualūs, ar visuomeniniai, dengti plienine stogo danga, čerpėmis, šiferiu, bitumine ar bet kuria kita stogo danga. Visi komponentai – lietvamzdžiai, lietaus latakai, alkūnės, įlajos, laikikliai, apkabos, kitos dalys bei aptarnavimo patogumą užtikrinantys priedai – yra geometriškai tikslūs, tvirti ir lengvai sumontuojami.

Siūlomas ir platus lietaus nuvedimo sistemos priedų asortimentas: kampinės ir tiesios latakų apsaugos nuo vandens pratekėjimo, savaime išsivalančios lapų gaudyklėsatidaromi lietaus vandens nukreiptuvai (surinkėjai) ir kt. dalys, ženkliai prailginančios sistemos tarnavimo laiką, estetišką išvaizdą ir funkcionalumą. 

Plieninių standartinių „Ruukki“ lietaus nuvedimo sistemų asortimente – devynios skirtingos spalvos. Sistema gaminama iš 0,6 mm storio cinkuoto plieno lakštų iš abiejų pusių padengto ilgaamžiškiausiu polimeriniu padengimu „Ruukki RWS“.

untitled-10.jpg

Užsakymas

IĮ "Utenos stogai" vadybininkai padės jums sukomplektuoti visus reikiamus sistemos elementus pagal jūsų pateiktus namo briežinius arba stogo išmatavimus. Taip pat savo užsakymą galite pateikti patys, užpildę šį formatą: 

Ruukki Lietaus nuvedimo sistemos sandara, pagrindinės dalys

ruukki-lietaus-sistemos-sandara.png

Ruukki Standartinės lietaus sistemos spalvos

ruukki-lietaus-sistemos-spalvos.png
ruukki-stogo-danga-pav2.jpg

Ruukki Stogo danga

„Ruukki“ plieniniai stogai saugo namus jau daugiau nei 50 metų. Jų patvarumas ir kokybė nepralenkiami. Iš daugelio mūsų siūlomų spalvų ir profilio raštų tikrai išsirinksite idealų sprendimą savo namui, nesvarbu, ar jis modernus, klasikinis, tradicinis ar dar kitoks.

Mūsų siūlomi stogo dangos lakštai yra skirstomi į tris kategorijas: 

  • valcuoti (valcais jungiami, primenantys tradicinius, užlankais tvirtinamus lakštus),
  • čerpiniai (įvairių formų čerpių imitacijos lakštai), 
  • profiliuoti (dar vadinami trapeciniais, banguotais stogo lakštais).
Kiekvienoje šių kategorijų rasite skirtingų Ruukki kokybės klasių gaminius. 
 
Ruukki kokybės klasės sukurtos tam, kad būtų lengviau palyginti ir išsirinkti produktus pagal jų technines, estetines ir kt. savybes.
ruukki-kokybs-klas-2.png
Ruukki stogo dangos profiliai
Ruukki stogo dangos profiliai
Ruukki stogo dangos profiliai
Ruukki stogo dangos profiliai
Ruukki stogo dangos profiliai spalvos
Ruukki stogo dangos profiliai spalvos
Ruukki stogo dangos profiliai spalvos